טיפים לבחירת וילונות

וילון יכול להוסיף בדיוק את המגע הנכון של אלגנטיות אל התפאורה הביתית. עם זאת, בחירת וילונות אינו משימה קלה. הסיבה היא לא חוסר אפשרויות, אלא שפע של אפשרויות שעושה אותה החלטה קשה. קבע את גורמים חשובים לפני שאתם מתחילים לקנות.

בהתחשב נקודות זכות בעת רכישת וילון רומאי עשוי להוביל אותך לבחירה הנכונה.

המטרה
אם זה היה כדי לשפר את הפרטיות של המרפסת שלך, הוילונות היו צריכים להיות שונים לגמרי מאלה מתאים ולשפר את העיצוב של הסלון. בחר על פי דרישה.

המיקום
אתה יכול לבחור למקם את הוילונות בהפסקה של מסגרת החלון או על זה. לכל אחד יש ערעור שונה, אתה צריך להיות מושג על איך זה ייראה לפני שאתה משתמש בו.

המדידה
וילון רגיל בא בגדלים מסוימים. אם את מסגרות החלונות של הבית שלך אינם תואמים את הצורות או גדלים סטנדרטיים, אתה צריך לקנות מחוייט וילונות הרומית במקום.

שקול את החומר
כותנה יש להרגיש אוורירית, משי יש הרגשה אלגנטית, קטיפה יש הרגשה מסתורית – מגוון בחומר מעניק יופי ייחודי את הוילונות. בחרו משהו משלים את התפאורה.

ההוצאות
בין אם אתם לקשט את ביתכם החדש או שיפוץ הישן שלך, אתה חייב להיות תקציב בראש. חשוב לזכור נקודה זו כאשר אתה הולך לקנות וילונות, כמו זה יעזור למנוע את ההוצאה.

לדעת אילו גורמים חשובים בעת רכישת וילונות הרומית עוזר לך לעשות את הבחירה הנכונה. זכור את המטרה, הדרישות והתקציב וכן לא תהיה טרחה ב הקניות שלך. כל בעלי הבתים השקת החיפוש שלהם לעיוורים מושלם עם הסגנון של עיוורים שהם רוצים. אנשים המעוניינים באמצעות וילונות כדרך להוסיף צבע, דפוס, ומרקם אל תפאורה של חדר שבו וילונות יוצב בדרך כלל נטו לכיוון וילון בד, כמו גוונים הרומית. גישה זו לא תמיד באופן מלא בחשבון לצורך וילונות – מה אתה מצפה וילונות על מנת לעשות עבורך.

וילונות כביטויים לקשט הן למטרות לגיטימיות לחלוטין, אך גם וילונות לשרת שתי מטרות נוספות: לתת אור לתוך החדר כדי לספק פרטיות. כמעט בכל המקרים, בחירת וילונות הנכון הוא עניין של תחלופה בין הפונקציות של אור ופרטיות. חישבו על גוונים הרומית הנ"ל כדוגמה. אם וילונות הם עבור חדר שינה תוכל לבחור בד בחדר המחשיך אשר לחסום כמעט את כל האור כאשר הם גוונים הוריד. הבדים חלקם סינון האור, ומאפשר קצת אור להיכנס לחדר כאשר הם הוריד. עם זאת, אין צל הרומית נשמרת הפרטיות פעם במצב מורם.

אם הבית שלך הוא מוקף יערות שבהם היצורים היחידים בוהה בך מבעד לחלונות הם חיות הבר המקומיים, את הפרטיות אינה בעיה. אך עבור הרוב המכריע של לנו, זה הוא. האפשרויות הטובות ביותר עבור הפרטיות לעומת האיזון אור הם וילון לצייר אנכי או אופקי וילונות מיני.

וילונות אנכיים יש פסי רחב מגיעים במגוון של חומרים; לתלות כלפי מטה, והוא יכול להיות נמשך קדימה ואחורה כמו וילונות. שלא כמו וילונות, הם יכולים להיות מלוכסנות כאשר במצב סגור, אשר שומרת על פרטיות ובמקביל לאפשר לאור לחדור. וילונות אנכי בא בדים, עץ מלאכותי, וכן מגוון של צבעים כדי להתאים לכל סגנון לקשט ביותר תקציבים.

חייגו עכשיו