לדרוך יחפים על שטיח ביתי רך ומפנק

מה יותר נעים מאשר לדרוך יחפים על שטיח ביתי רך ומפנק? שטיחים הם מוצר נעים, מיוחד ומרשים, אשר מתאים לכל בית. אנשים רבים נהנים מן היופי של השטיחים, מן החמימות שהם מעניקים לבית ומתוספת העיצוב המרשימה שהם נותנים לכל בית באשר הוא. חברת דוד ששון שטיחים מציעה לכם מגוון רחב של שטיחים איכותיים, רובם בעבודת יד, ובאיכות גבוהה במיוחד.

שטיחים

שטיחים הם מוצר נעים אשר משדרג את המראה ואת העיצוב ש כל בית או משרד. ישנם שטיחים אשר מחוברים אל הרצפה ונפרשים מקיר לקיר, אך אלו אינם מתאימים לכל מקום. לעומתם, שטיחים רגילים הם כאלה אשר נפרשים על הרצפה בכל מקום שבו בני הבית מעוניינים בו, והם מוסיפים עיצוב ויופי לבית, כמו גם נוחות, רכות וחמימות. ניתן, כמובן, גם להזיז או להסיר את השטיחים בכל זמן על מנת לנקות היטב את הרצפה. שטיחים מגיעים במגוון רחב של סגנונות עיצוב. רובנו מכירים את השטיחים האתניים, כמו למשל שטיחים פרסיים, אפגאניים וכדומה. אלו לרוב מתאפיינים בדוגמאות אתניות, ועשויים בעבודת יד קפדנית ומדויקת. כיום קיימים גם שטיחים בעיצובים מודרניים, ועם שילוב של חומרים כמו עור וכדומה.

דוד ששון

חברת דוד ששון היא חברה אשר מתמחה בשטיחים מכל הסוגים, מזה כ-26 שנה. בחברת דוד ששון אתם נהנים מייבוא מקצועי של שטיחים איכותיים עבודת יד, במגוון סגנונות, דוגמאות ועיצובים. חברת דוד ששון מפעילה חנות שטיחים יפהפייה בנמל תל אביב, בה תוכלו למצוא שטיחים מכל הסוגים – שטיחים אתניים בעבודת יד קפדנית, שטיחים קלאסיים ונעימים לעין, שטיחים מודרניים עדכניים ומקוריים, ועוד. דוד ששון עצמו עוסק גם בהערכה של שווי שטיחים, בתחזוקה ותיקון של שטיחים על מנת להאריך את חייהם ולחדש אותם בצורה מקצועית ומרשימה, וכן במתן הרצאות בנושאים של שטיחים בעבודת יד. אולם התצוגה של דוד מציג בפני הלקוחות עשרות שטיחים יפהפיים מכל סגנונות העיצוב, כדי שתוכלו לבחור את השטיחים המושלמים לבית שלכם.

רוצים לקנות שטיחים מעוצבים לבית? בואו ליהנות ממגוון סוגים של שטיחים יפהפיים, רק אצל דוד ששון!

 

http://www.sassoncarpets.co.il/

חייגו עכשיו