אודות

הסיפור שלנו   עסק של 60  שנה  דור  שני  במקצוע. וילונות יפה הינה חנות לוילונות, לעיצוב וילונות באיכות. החנות החלה את דרכה בשנת 1954 בצפון תל אביב הישן. מקימי החנות, ברוך ויפה זאבוף שעלתה לישראל במהלך השנים צברו מוניטין ולקוחות מרוצים ורבים מאוד ממוסדות הציבור בישראל.
לאחר שיפה יצאה לגמלאות המשיך דור שני בסיפור ההצלחה אבי זאבי היה עובד עם ההורים ולמד את המקצוע נאמנה בהלך השנים נתנו שירות של תיקונים לוילונות שונים ניקוי וילונות מכל סוג שהוא תחזוקה כללית ושרות מהיר ואדיב  וילונות היא חנות מובילה וותיקה בתחום הוילונות ( ובוילונות מתוחכמים ממוחשבים) וכיום אנו בין הראשונים בשוק הוילונות אנו מציעים מגוון גדול של בדים ומגוון רב של סוגי וילונות למינהים.

וילונות יפה מציעה ללקוחותיה מגון רחב מאוד של מוצרי הצללה וילונות, וילונות בד, וילונות ונציני, וילונות גלילה, וילונות וטרקלי וכן עוד הרבה סוגים האיכות המעולה של כול מוצרינו והשרות המצוין שאנו מעניקים ללקוחותינו היו תמיד הסמל המסחרי להצלחה של החנות ואחד היסודת להצלחתה של וילונות יפה.

התחיבות ללקוחות
כשאנו אומרים ” שרות ” אנו מתכוונים ל:
שעות גמישות- זמן זה דבר יקר ולכן אנחנו מאמיניםשאפשר לתאם ולהגיע תמיד בזמן. אתם קובעים אנחנו באים רצינות – אנחנו אחראים למוצר שהומלץ ע”י נציגנו להדרכה והוראות השימוש לאחר התקנה בבית הלקוח ואחריות לשרות עבור כל המוצרים ללא תשלום נוסף לשנה למקרה של נזק סביר הנגרם משימוש נכון וסביר תנאי תשלום- בכל צורה ודרך שהלקוחות רוצים מכבדים צקים כרטיסי אשראי ואת כול סוגי האנשים(לקוחות)

אל תתפשרו , פשוט תתקשרו!

אנו מתחייבים לספק חלקי חילוף לכל המוצרים בהמשך שנתיים  מיום הקניה וכל זאת בעלות החלק בלבד עד לבית הלקוח

*****מחלקת תיקונים עומדת לרשותכם בכל שעות היום********

izkor

חייגו עכשיו