ארונות אמבטיה מעוצבים

aronot

אין דבר יותר כיף מאשר לטבול בסוף היום באמבטיה נעימה ומרגיעה, האנרגיות שמציפות אותנו, השלווה שאופפת אותנו בתוך מים זורמים או בתוך קצף אמבט מפנק כבר מוכרת כיום בספרות הרפואית ואף נעשה בה שימוש בחדרי טיפול של פיזיותרפיה. אמנם, מחקרים פסיכולוגיים מראים שאלו המעוניינים לחוות את מלוא החוויה המרגשת של טבילה באמבטיה מרגיעה ומפנקת חייבים לוודא שחוץ ממים חמים גם האווירה מסביב תהיה מתאימה. עיצוב חדר האמבטיה שלכם וארגונו בצורה נעימה יהווה התחלה נכונה ומרעננת.

ארונות אמבטיה מעוצבים – פתרון מעשי ונוי עיצובי

אחד הדברים שגורמים לנו בבית לסבול מחוסר אהבה וחיבור לחדר הרחצה שלנו באמת הוא העובדה שהוא בדרך כלל מבולגן ולא מסודר. כאשר אנחנו נגשים לכיור הרחצה אנו רואים את משחת השיניים זרוקה, את סכיני הגילוח, הקרמים השונים מונחים יד הכיור וההמולה רבה. אי אפשר באמת ליהנות ברצינות ובצורה משמעותית מרוגע ושלווה בחדר הרחצה שלנו. למעשה הפתרון לתחושה נעימה הוא פשוט מאוד ונמצא ממש מתחת לאף, יותר נכון, מתחת למותניים ומול האף – ארונות האמבטיה.

ארונות אמבטיה מעוצבים נחלקים לשני סוגים:

ארונות אמבטיה תלויים – כיום לא נהוג להתקין ארונות אמבטיה של http://www.omdesign.co.il/ העומדים על רגליים בחדר הרחצה מכמה סיבות. המובילה שבהם היא האפשרות לנקות והניקיון בכלל. בעוד שאותם ארונות אמבטיה תלויים מאפשרים לנו לנגב בקלות מתחתם וכן אינם כולאים לכלוך בין הרגליים של הארון, ארונות מטבח בעלי רגליים עומדות צוברים אבק ולכלוך ומקשים מאוד על סחיבת מים הממוקמים במקום ללא גישה טכנית עם המגב.

בנוסף ישנו סוג נוסף של ארונות אמבטיה שהוא ארון תלוי ועליו מראה הנמצא דווקא מעל הכיור. בעוד שהארון התחתן משמש בדרך כלל למיקום מגבות ודברים שאין לנו צורך בהם כמה פעמים ביום, בארון העליון אנו ממקמים את מוצרי ההיגיינה שלנו, את מברשות השיניים והמשחה, את סכיני הגילוח והקרמים. כך אנו מקבלים ארונות אמבטיה מעוצבים ויפים, וחדר הרחצה שלנו פתאום הופך מואר ונקי.

אין ספק כי בצורה הזאת, הדרך לאמבטיה רגועה ונעימה קצרה במיוחד.

חייגו עכשיו