אריזות גדולות למי שקנה וילונות

שקיות-אלבד-ממותגותעומדים לעבור לבית חדש ויוצאים לסבב קניות? כדאי לוודא שאורזים לכם היטב את המוצרים שקניתם

מעבר לבית חדש זה תמיד מרגש. במקרים רבים בוחרים בעלי הבית החדשים לשנות את מראה הבית ולעצב אותו מחדש, הן באמצעות שיפוצים או על ידי החלפה של מספר פריטי ריהוט וטקסטיל. אחד הדברים המשפיעים במידה רבה על מראה הבית, ללא מאמץ או השקעה כספית גבוהה, זה התקנה של וילונות.

מה חשוב לדעת על אריזת וילונות?

לא משנה היכן אתם מתכננים לרכוש את הווילונות, חשוב לזכור שמדובר במוצר טקסטיל שיש לנהוג בו בעדינות. קיפול ואריזה לא נכונים יכולים לגרום לקמטים וקפלים וגם לנזקים אחרים, ולכן חשוב לדעת מה צריך לעשות.

בחלק גדול מהחנויות אפשר לבחור וילון מהתצוגה ולקבל את אותו המוצר ארוז בשקיות ניילון גדולות, וזהו בהחלט פתרון מקובל. אולם יש וילונות שמזמינים בתפירה אישית לפי מידות או צבעים ולעתים הווילון עשוי מבד מיוחד ועדין. במקרים כאלו כדאי לשאול את החנות האם היא מספקת אריזות גדולות למי שקנה וילונות או שאתם צריכים לדאוג לפתרון כזה במועד קבלת המוצר המוגמר.

אם אתם לא מתכננים לתלות מיד את הווילונות, מכיוון שאתם מחכים לאיש מקצוע שיתקין או שהבית עדיין אינו מוכן, כדאי לאחסן אותם בינתיים באריזה מתאימה. אריזות גדולות למי שקנה וילונות אפשר לרכוש מחברה המספקת מוצרי אריזה ואחסון, ובמקרים רבים ניתן להזמין גם אונליין דרך אתר החברה ולקבל את האריזה במשלוח עד הבית.

כשאתם מזמינים את האריזה, יש כמה דברים שחשוב לזכור. הדבר הראשון הוא מידות הווילון. אם קניתם וילון בהזמנה מיוחדת, ייתכן והמידות שלו אינן סטנדרטיות וכדאי לוודא שלחברה יש אריזות גדולות למי שקנה וילונות במידות לא סטנדרטיות. נקודה נוספת היא לוודא שביחד עם האריזה יש מקום גם למוטות הווילון. לעתים צריך לארוז אותם בנפרד, כדי שהמוטות לא יפגעו בבד. עוד נקודה חשובה היא לברר האם הניילון או החומר ממנו עשויה האריזה, מותאם לטקסטיל כדי שלא יגרם נזק לבד הווילון, גם באחסון לפרק זמן ארוך.

המלצה נוספת היא להשוות מחירים. לעתים חברה מייצרת פתרונות של דיל אריזות בכמויות תעשייתיות ואז המחיר יכול להיות נמוך משמעותית ממוצרי אריזה המיוצרים בכמות מוגבלת.

חייגו עכשיו