דלתות כניסה מעוצבות למראה יוקרתי

the doors

דלתות כניסה מעוצבות למראה יוקרתי!

מה יותר מביע רושם ראשוני מאשר דלת הכניסה לביתכם? האורח שמגיע לביתכם, מתרשם כבר ברגע הראשון מהבית, בזכות מראה דלת הכניסה. דלתות כניסה מעוצבות למראה יוקרתי!

למי מאתנו לא חשוב מראה הבית? כמה מאתנו יכולים להגיד שלא משנה להם איך הבית שלהם נראה ואיך הוא מעוצב? נכון, בודדים, אך עדיין רבים עושים את אותה הטעות ושוכחים להשקיע באחד מפרטי העיצוב החשובים ביותר בבית, הלא היא דלת הכניסה. דלתות כניסה מעוצבות משרות את הסגנון ואת היוקרה שחיפשנו להציג לאורחים וגם לנו בני הבית כבר מהרגע הראשון, יותר נכון עוד לפני הרגע הראשון. כך מתחילה השיחה שלכם עם העיצוב של הבית, כדאי להתחיל את השיחה על רגל ימין.

מה עושים כשאין תקציב לקנות דלתות מעוצבות?

ראשית חשוב לדעת שלדלת מעוצבת לא חייבת לעלות כל כך הרבה כפי שחושבים. אם בעבר מחיר ממוצע של www.variatsia.co.il היה עשרות אלפי שקלים הרי שכיום דלתות שכאלו עולות כמה אלפים בודדים. יחד עם זאת יש שיטות וטכניקות לוודא שהמחיר יהיה נמוך.

אז איך לוודא שהמחיר נמוך?

דבר ראשון שמרו על הסטנדרט, דלת בגודל סטנדרט תהיה יותר זולה מדלת בגודל חריג, כמו לדוגמא, דלת בגובה מעל שתי מטה ועשרה, דלת עם כנף או חצי כנף תוספת, וכדומה. במידה ואין לכם מידות חריגות סביר להניח שהמחיר יהיה זול באופן יחסי, כמו כן, ניתן למצוא מבצעים מיוחדים, חפשו בעיתונים, בעיקר בתקופת החגים.

מה קורה עם ממש אתם עם תקציב נמוך?

במידה והתקציב שלכם נמוך ומוגבל מאוד אך חשוב לכם בכל זאת שיהיה לכם דלתות כניסה מעוצבות, תוכלו למצוא פתרון מעניין. שילוב של אלמנטים זולים על הדלת יכול להקפיץ מראה של כל דלת. אלמנטים שיכולים לשדרג מראה של דלת יהיו ידיות פרזול מעוצבות ודברים שונים שעולים רק מאה עד מאתיים שקלים תוספת, וכך תקבלו דלת שנראית מושקעת מאוד.

כפי שכבר אמרנו חשיבות ההשקעה במראה הבית מבחוץ היא קריטית. הבחירה עשויה להיות מורכבת, ואנו מאחלים לכם הרבה הצלחה.

חייגו עכשיו