הבטיחות האישית שלנו

security cams

 

הבטיחות האישית שלנו, היא הדבר החשוב לנו ביותר. הן בטיחות גופנו ונפשנו והן בטיחות הרכוש שלנו. אמנם, קיימות רשויות חוק ואכיפה, שתפקידם לספק לנו בטחון אישי בסיסי. אך ברור וידוע לכל שהן לא מספיקות לתת מענה לכל צורכי הבטיחות שלנו. אנחנו אלה שצריכים לנסות ולספק לעצמנו מקדמי בטיחות והגנה גבוהים ביותר. על מנת לדעת שאנחנו עושים הכול למען ביטחוננו, מומלץ להתקין מצלמות אבטחה בכל בית ובכל עסק. מצלמות האבטחה מצלמות באופן קבוע את מה שמתרחש במרחב שלנו ומעניקות לנו תחושה של שקט ובטחון. מצלמות האבטחה, עוקבות אחרי המתרחש בבית או בעסק ובאמצעותן ניתן לעקוב אחרי מה שקורה.

ישנן סוגים שונים של מצלמות אבטחה, שמעניקות גיבוי בטחוני באופן משתנה על פי הצרכים שלכם.

ישנן מצלמות אבטחה המחוברות למוקד באמצעותו ניתן להזעיק עזרה בזמן אמת. כלומר ברגע שמתרחשת פריצה אל העסק או אל הבית, מערכת האזעקה מאותת למוקד ובאמצעות מצלמת האבטחה ניתן לגלות מה מתרחש ולטפל במהירות בתרחיש האפשרי.

ישנן מצלמות במעגל סגור, המיועדות בעיקר לבעלי עסקים, באמצעותן ניתן לעקוב אחרי לקוחות המסתובבים בחנות ולגלות ניסיונות לגניבה של ציוד ומוצרים. בעזרת מצלמות האבטחה ניתן לעקוב אחרי כל הלקוחות המסתובבים בחנות ולגלות במהירות לקוחות בעיתיים

מצלמות אבטחה, יכולות לעקוב גם המקרה של התנהגות אלימה ובעייתית של לקוחות. איש הביטחון יכול לזהות במהירות התלקחות של תקרית אלימה ולגשת במהירות אל המקום ולפתור את הבעיה לפני שנגרם נזק רב.

במקרה שבוצעה פריצה לבית, או לעסק, מצלמות האבטחה יכולות לתת אינדיקציה הן לגבי זהות הפורץ והן לגבי האופן בו בוצעה הפריצה וכך יהיה ניתן לתפוס א הפורץ במהירות.

יש אפשרות להתקין מצלמות אבטחה לשם מעקב אחרי עובדים הן בבית והן בעסק. ניתן לבצע מעקב אחרי  עובדים שנשארים בבית בזמן שאתם לא שם, מטפלת של התינוק, אנשי אחזקה וניקיון וכו’ וכך לוודא שאתם יכולים לסמוך עליהם ולהיות רגועים.

מצלמות אבטחה יכולות לספק לנו תחושה של בטחון ולהגביר את הביטחון האישי שלנו ולהעניק לנו תחושה של רוגע ושלווה. לפני התקנת מצלמת אבטחה כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיתאים לכם את מצלמת האבטחה שמתאימה ביותר לצרכיכם.

חייגו עכשיו