הכל על ניקיון משרדים

office cleaners

המנקה הגיע: הכל על ניקיון משרדים

מה כדאי לדעת לפני שבוחרים חברת ניקיון למשרדים?

למה בעצם חשוב לנקות את המשרד שלכם? למה חשוב לנקות בכלל? מעבר ללכלוך, שעלול להגעיל חלק מהאנשים אך לא מפריע לאנשים אחרים, יש כמה עניינים נוספים. קודם כל, רמת הניקיון במשרד מעלה את שביעות הרצון של העובדים וכן את היעילות שלהם בעבודה. שנית, ניקיון המשרד יכול להשפיע על מבקרים, הן לטובה והן לרעה. אם מבקר רואה שהמשרד לא הכי נקי, הוא עלול לקבל רושם שאתם לא מקצועיים, לא אחראיים, או פשוט לא נותנים שירות באיכות גבוהה. לכן, חשוב מאד שהמשרד שלכם יישאר נקי, ושתנקו אותו כל יום.

מה קורה אם אין לכם את הזמן, או את הרצון, לנקות את המשרד בעצמכם? כמובן, הפתרון למצב הזה הוא לפנות, ולתאם איתם.  יחד עם זאת, יש גם לדאוג לניקוי וילונות.  חברה לניקיון משרדים תוכל להבטיח לכם עובד ניקיון קבוע או מתחלף, וכן להתאים לכם זמן, שעות עבודה, ומחיר עבור ניקיון המשרד שלכם.

יפה, אבל על מה כדאי לשים לב?

אחד הדברים הבסיסיים בכל עסק הוא עמידה בלוח זמנים. עליכם לקבוע עם חברת הניקיון את השעה בה אמור עובד הניקיון להופיע, והוא אמור להופיע בזמן. אם הוא לא מגיע בזמן בפעם הראשונה והשנייה – תבקשו עובד ניקיון אחר, ואם גם הוא בעייתי – מצאו חברת ניקיון אחרת. כמו כן, כדאי לסכם כמה שעות ביום יעבוד המנקה, וכן שאם סיכמתם על 4 שעות – שהעבודה תיעשה ב4 שעות ולא תגלוש, וכן שקצב העבודה יהיה מתאים.

שנית, שימו לב באיזה חומרים עובד הניקיון משתמש. יש מגוון רחב של חומרי ניקיון בגלל שיש לכל אחד יתרונות וחסרונות, אך גם בגלל שלא כל חומר ניקיון מתאים לכל חדר ולכל מצב. שימו לב שעל רצפה מעץ, עובד הניקיון משתמש בחומר שמיועד לניקיון עץ, וכן הלאה.

לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון, כדאי לבקש המלצות וכן לבצע סקר שוק, כדי לדעת שאתם מקבלים שירות טוב מחברה מקצועית. זיכרו, לא כדאי להתפשר על האיכות.

חייגו עכשיו