וילון רומאי רך

קצת על וילון רומאי רך

וילון הכי עכשווי נותן את הטון ואת מצב רוח בעל הבית סוגי הבדים:- אין מגבלה כול שהיא לגבי סוג הבד.

מידע טכני

וילון שעולה ויורד יש חשיבות מרובה לתפירה מדויקת ומקצועית שכן אם לא נעלם יופיו של הוילון .

הערות

*הוילון מגיע ללא חפים מלאים( ללא מוטות )
*יש אפשרות להאפלה של 100%
*חסין לאש
*תלוי בסוג הבד דבר זה מגביל באפשריות דגם הבד
*אפשרות פתיחה או תפעול
*יש אפשרות לתפעול חשמלי המנועים שקטים ומוחבאים אפשר לשלב בבית חכם
*יש אפשרות להוסיף שלט אל חוטי
כיצד מזמינים
התקשרו אלינו דרך מילוי הטופס בלחיצה על הכפתור הצעת מחיר שמופיע בתחתית הכיתוב אוו צרו קשר לטלפון 5374831-03 תמיד נשמח לייעץ ולעזור טלפונית יש אפשרות להגיע אל התצוגה שלנו בחנות בר"ח צלנוב 43 ת"א

להביא חמימות לכל חדר בבית

וילון רומאי רך של וילונות יפה הינם בין אלגנטיות. הוספת סגנון חום בחדרי שינה וחדרי מגורים, גוונים אלה משקפים את הדור האימפריה העתיקה של רומא עם סגנון המתמשכת שלהם. זה הסגנון המסורתי של תריסים פופולרי ברחבי אירופה מרומא לרומניה, אז למה לא יש טעם של יבשת בבית שלך?

אלו גוונים נפלאים יהיו זמינים ללקוחות שלנו?

כל התריסים שלנו זמינים עם מגוון של רירית כדי לספק את רמות האור אידיאלי כדי להתאים את החדר שלך. ניתן גם לבחור וילון רומאי רגיל וגם וילון רומאי רך עם מבחר של צבע. זה עוזר להגן על הבד מפני השמש וגם עוזר עיוור לתלות יותר טוב. בדי משי מצופה רירית האפלה כמו אור השמש יכול לגרום משי להיכחד ונמוג.

וילון רומאי רך שלנו מגיע עם בטנת כותנה כסטנדרט והם תפור הכל בשיטות מסורתיות. זה משתמש בחוט כדי לשלוט על המיקום של עיוור. נבנה מנגנון נעילת כבל מחזיקה עיוור זה המיקום הרצוי. זה מתאים יותר עבור בדים כבדים יותר או תריסים גדולות כפי שהוא מציע שליטה קלה יותר של העמדה.

אנו מספקים גם את האפשרות של צבע שרשרת. הצבע הסטנדרטי הוא לבן פליז אפקט כרום אפשרויות זמינות עבור עלות נוספת.

אתה יכול לבחור להיות מותאם אישית וילונות שלך עשה כדי להתאים למצבך. כל לפי מידה וילון הוא עשה עם הבחירה של הכותרת סוגי רפידות כולל לולאה, חריץ קורט, חריץ עיפרון וגביע. ניתן לבחור רירית, סטנדרטי או לא לפי הצורך. תינתן לך אפשרות לקנות כריות תואמות עם כל גרם שלנו כדי למדוד וילונות.

צבעים רבים ודוגמאות מוצגים לבחירה זו המקוונת של זולה לפי מידה וילונות רומיים המבקשים להוציא גם אפשרויות רבות ככל האפשר, כדי להבטיח את הגוונים הרצויים יתאימו פנים הכוללת כמו גם את הגודל של חלון שהם צריכים לכסות. תפקיד פונקציונלי יותר של אלה תריסים חלונות רומיות נובעת ההתנהגות הנאותה של השמש שלהן, כאשר חסימת רירית האפלה נבחרה מבטיחה את הפרטיות של שטח כלשהו.

גוונים שונים של צהוב, אדום עז, ירוק, כחול מספר רב של גוונים אחרים בדוגמת או פשוט, עיצובים פשוטים ניתן למצוא באוסף שלנו של חלון הטיפולים רומיות. מותאמים ללקוח, עם בדים רכים ריהוט יוקרתי, וילונות רומיים לייצג את חלון פתרון אופנה יוקרתי, אבל עדיין הם סבירים במחיר באתר שלנו מבלי להתפשר על איכות של מערכות בשימוש.

לקוחות צריכים לעשות את ההבדל בין עיוור הרומית עשה בד רך זמינים בקטגוריה זו הרומית עשה עם הבד המשמש תריסי גלילה אשר משנה את המראה של עיוור. האחרון עשוי להיות זול יותר, אך אנו מאמינים כי ההבדל הקטן במחיר לא מספיק להקריב את היופי של וילונות בד רכים רומיות.

חייגו עכשיו