וילונות אוסטריים

בנוסף אטרקטיבי לכל חדר, וילון אוסטרי הינו המוצר האידיאלי לתת לך מראה קלאסי ומיוחד. קצוות מסולסלים או בד קל משקל של וילון אוסטרי לגרום להם כיסוי חלון מושלם.

באופן מסורתי וילון אוסטרי ניתן למצוא בתים מלבורן הם בחירה לקשט רבה ברוב הבתים. יצירות וילונות מגוון עצום של סגנונות וילון אוסטרי כדי להתאים לביתך.

וילון אוסטרי הינו וילון רך להפליא עשה עם הבד טהור או תחרה או מוצק בד מגובות עם בטנת כותנה לאפשר בד לקפל יפה לתוך צדפות כאשר הרים. ריהוט חלון זה נמשך מלמטה על ידי חבלים וקשרה את במיקום שתחפוץ. בד נוסף באורך מהווה צדפות, גם כאשר עיוור נמצא במצב הוריד.

התאמת העיצוב הפנימי

כל שעליך לעשות הוא לבחור מתוך מגוון עצום שלנו של בדים, מרקמים ועיטורים ואנחנו יכולים להפוך את המנהג תריסים אוסטריה שלך כדי להתאים את העיצוב הפנימי. לראות את צוות ידידותי, מועיל על יצירות בד אשר יסייע לך כל מידע שאתה צריך על הוילון האוסטרי.

את החלון אתה רוצה להתלבש אינו מתאים טיפולים וילון באורך מלא – אולי חלון קטן מדי או שאתה רוצה למקסם את האור אל תוך החדר – אז תריסים הם טיפול אלטרנטיבי ברור על החלון.

חלונות עם תריסים לבדו יכול להיראות נפלא. אבל אתה יכול גם לעלות תריסים מאחורי וילונות באורך מלא כדי להוסיף עומק מימד לטיפול החלון שלך, עבור אפקט מדהים בסלון, אוכל חדר משחקים, חדר דן או אפילו, כפי שמוצג כאן .

וילון רומאי וילון אוסטרי הם שני וילונות בד הפופולריים ביותר היום עבור הבית שלך. הם עובדים מאוד גם לבד מטבחים וחדרי אמבטיה שבו אולי אתה רוצה לצמצם את כמות הבד על החלונות שלך.

שימוש עיוור ההחלטות בשיטות הנכונות, באפשרותך ליצור בקלות תריסים המקצועי שלך, עבור Windows שלך מבלי לשלם סכומי עתק עבור מחוייט הזמנות.

הוסף העושר ולפנות העיצוב שלך עם המראה הזה נאסף קלאסי. וילונות אוסטרים הם בסגנון הקלאסי של חלון כיסוי שילוב מלאות וילון מסך עם המעשיות של עיוור. כבל למשוך תריסים אוסטריה מעלה את עיוורת, נותן אפקט מתנפנף, בעוד קפלים רחבים נראים יפים כאשר עיוור הופחתה.

יש לנו מאות בד לבחירה, החל בדגמים צמחיים רכים בשביל המראה הקלאסי בארץ, כדי הדפסים נועזים למסור הודעה דרמטית

חייגו עכשיו