וילונות ורטיקליים

וילון ורטיקלי מוסיף סגנון וצבע לחלון בכל מקום. וילון ורטיקלי מושלם כמו תריסים לדלת הפטיו כדי לעבוד גם עבור חלונות רחבים. בחר מתוך מגוון של וילונות ורטיקליים קל נקי מרקם חלק, מצולע, או הבלטה – מעל 200 צבעים.

אנו מתמחים תריסים עשה ועשה לפי מידה מוכן אנכי. חנויות רבות אחרות בבריטניה עיוור מקוונים מציעים מגוון רחב של תריסים: אנכי, רולר, ונציאני, הרומית, ספון, לופט קפלים, מהחממה, לופט עיוור, אבל אנחנו מתמחים רק אנכיים. על ידי התמקדות בהיבט אחד של השוק בבריטניה עיוור, אנו יכולים להציע ללקוחותינו מבחר גדול יותר, מחירים נמוכים רמה גבוהה יותר של שירות לקוחות. כל התריסים שלנו הם באיכות מעולה.

וילון ורטיקלי אופנתי

וילון ורטיקלי מגיע יותר מ 200 צבעים ותבניות. בחר מתוך טקסטורות של בד פשתן כדי משי – מרקמים טבעיים בהשראת עור, עץ במבוק – או טקסטורות פו ובו ציור קיר סטנסיל.

פונקציונלית

אוספים חדר מחשיכים לחסום את אור בפרטיות מרבית, תוך סינון אוספים אור לעזור לרכך את האור הנכנסת ולספק הגנה מפני אור שמש ישיר. שרביט אלחוטי שליטה סטנדרטיים מגוון אפשרויות לספק האולטימטיבית פונקציונליות.

וילון ורטיקלי מתואם

וילון ורטיקלי תכונה מבחר רחב של מרקמים וצבעים כי לתאם עם טיפולים אחרים ותפאורה חלון הבית שלך – מן הצבעים קיר ריצוף, כדי ריהוט רך.

וילון ורטיקלי לפי מידה

בחרו מתוך מגוון עצום שלנו לפי מידה תריסים אנכי, אשר זמינים בכל גודל של עד 304 ס"מ או 10 מטר רוחב! אתה יכול גם להפוך לחלון שלך ההלבשה אפילו בודדים יותר הייחודי ידי התאמה אישית של עיוור אנכי באמצעות הבחירה שלנו של אפשרויות ואביזרים עיוור, כולל צורות התחתונה, צריחים, עמודים, צמות למשוך מחליפה.

לחץ על הקישורים הבאים לטווחים הפופולריים ביותר שלנו עיוור אנכי או לחץ על התמונות, הצבעים אטימות או תבנית לגלוש הטווח שלנו. הטווח שלנו כוללת לפי מידה תריסים מעשנה אישית עבורכם לבחירה.

וילון ורטיקלי תכונות

• וילונות כמו טקסטורות דפוסי זמין

•תופסים פחות מקום מאשר כאשר וילונות סגורים

• וילון ורטיקלי לסובב 180 מעלות למשך אור מסך תצוגה מלאה

• וילון ורטיקלי הינו קל לנקות ולתחזק

•חומרה הרכבה קל להתקנה ההוראות הכלולות

חייגו עכשיו