וילונות חשמליים

וילון בלחיצת כפתור

הוילון החשמלי כשמו כן הוא, עובד על ידי מערכת אלקטרונית המונחית בשלט רחוק, בעזרת לחיצה על כפתור מוסט הוילון לפי הצורך, הוילון החשמלי מקל מאוד על השימוש וחוסך בטרחה רבה.

מאז ימי קדם השימוש בוילון היה נפוץ וילונות נתלו בחלונות הבתים תיכף ומיד עם בא הדיירים, נשים שקדו על תפירת וילונות מעוטרים מכל הסוגים, בעבר הוילונות שימשו בעיקר לשמירת הפרטיות והצללה, משום שתריסים לא היו וגם בתקופות מאוחרות יותר הרכבת תריס הייתה דבר יקר כך שוילונות שימשו למטרת הסתרה ביעילות במשך שנים ארוכות, יחד עם זאת השקיעו גם במראה שלהם.

גם היום משתמשים בוילונות לשם הסתרה אך במקרים רבים הם מיועדים עבור יופי ועיצוב, עובדה זו גורמת להשקעה המרובה בעיצוב החדר בעזרת וילונות, מעצבי הפנים שוקדים זמן רב על התאמת הוילון לחדר, הם מייחסים לכך חשיבות לסגנון, לצבע, כמות הבד, הטקסטורה שעליו כל אלו בעלי משקל רב במראה הסופי של החדר. ישנם מעצבים המשלבים וילון לאורך כל הקיר כדי לתת הרגשה מלכותית ואף מותירים שובל של בד המשתפל על גבי הרצפות. האפשרויות רבות והם משתמשים בהן.

הראה לי את וילונך ואומר לך מי אתה

הוילונות הגדולים ומלאי הבד הם תוצאה של מחשבה ותכנון של עיצוב הוילון בחדר, הוילונות הכבדים והכפולים דורשים מאמץ רב בהסטתם כאשר מדובר על וילון כפול דרושה גם מיומנות בהפרדת הבד, גם הוילונות הרומאיים שהם כמין תריסונים רוחביים המצללים בהצלחה אך משמשים גם כפריט עיצובי במיוחד כשהם מופעים בגוונים שונים ומחומרים כגון עץ, בד קשיח או פלסטיק צבעוני, כאשר מערכת המסילות או הסטת התריסונים משונעת בעזרת החשמל הוילון מוסט ביתר קלות בלחיצת כפתור, והזוית להצללה נבחרת בגמשות יותר.

השימוש בוילון החשמלי

  • באולמות אירועים – הוילונות משוים מראה יוקרתי ומלכותי, אלו בעיקר וילונות עם הרבה בד בגווני הזהב, כסף ובורדו, וילונות כבדים.
  • בחדרי סלון בעלי חלונות גדולים – בסלון הם נותנים תחושה של נוחות וחמימות הם פרושים על שטח רחב.
  • בפתח חצר כאשר היציאה רחבה – כשחצר יוצאת מחדר מרכזי היציאה אליה אמורה להיות מעט מטושטשת ויש צורך בוילון ארוך.
  • בוילונות הפרושים לאורך קירות ארוכים- הקירות הארוכים המכוסים בוילון זה בעיקר לנוי שם יש הרבה בד.
  • בוילון רומאי – התריסונים נוטים להסתבך ושימוש בשלט מגן על הנזק.

הוילון החשמלי מקל מאוד כאשר מדובר בבעל בית המארח אורחים רבים והוא אף משווה מראה יוקרתי כלקוח המשתמש בפונקציות שהטכנולוגיה המתחדשת מאפשרת, ההשקעה בוילון משוכלל מדרגת את הבעלים במקום של בעלי יכולת. אשר התקציב שלו מאפשר רכישת וילון משוכלל ונוח.

ההתקנה של וילון חשמלי צריכה להיות מקצועית מאוד כדי שתהיה התאמה מושלמת בין המסילות ובהרכבת חלקי הוילון על גבי המסילות, הכול צריך להיות מדוד ומדויק כדי שההנאה תהיה מושלמת. היא כמובן צריכה להיות עשויה בידי עובדים אמינים וזמינים לספק שירות מיד.

אנחנו מסיטים את הוילון כדי לספק לכם שירות שרק תברכו עליו.

חייגו עכשיו