וילונות לחדר שינה

כמה פעמים זה קרה לך? אתה חוזר הביתה מיום ארוך של עבודה, לחטוף משהו טעים לאכול, ולשבת לצפות בטלוויזיה. כאשר אתה מוכן לישון, אתה הולך לחדר שלך, לכוון את השעון המעורר שלך ולהיכנס מתחת לשמיכה.
כשאתה מתחיל לנמנם, אתה מתעורר לשמע קולות של מכסחת דשא סמוך. שנכנס מן החלון שלך, הוא זרם של האור החזק שראית אי פעם! אם המצב הזה לא נשמע מוכר, אתה כנראה לא עובד לילות.

ברוב המקרים, וילונות מסוגננים בחדר שינה הם הרבה יותר מקישוט. כמובן, הם מקבלים נסגרו כאשר אתה לא רוצה שאנשים מסתכלים פנימה רק לכמה מסוים, לעומת זאת, הם באמת נחוצים לשמירה על אורח חיים בריא ומאושר. אנשים שעובדים במשמרת השלישית (או בית קברים), דורשים פונקציונליות רבה יותר מהווילונות בחדר השינה שלהם.

יתרונות של הוילון

כאשר חסימת אור 100% היא חובה, וילונות אפלים הם הדרך ללכת. הם קלים להתקנה, ויחסמו את כל האור שנכנס לחדר. במסגרת זו, הם יצאו לבצע וילונות ותריסים מסורתיים בהרבה. בעוד שזה עשוי להיות זול יותר לשים סרט אור חסימה על החלונות שלך, הסרט הזה הוא בדרך כלל לא קל להסתובב. וילונות אפלים הם ניידים וניתן להתקנה ולהתקין מחדש כמה פעמים שזה הכרחי.

החלק מעובדי המשמרת השלישיים נקטו עלייה ממש עד החלונות שלהם כדי לישון טוב יותר בלילה. זה לא רק לא אסתטי, אבל סכנת אש גם כן. וילונות אפלים רבים, לעומת זאת, הם עמידים אש, מה שהופך לשכן אותם לא רק נראה טוב יותר, אבל בטוח יותר, מדי.
וילון האפלת שימושים נוסף

הליכונים היום ימצאו כי וילונות אלה לא רק לחסום את אור שמש, אך אור מפנסי רחוב ומכוניות עוברות גם כן.

כמסכי טלוויזיה ומחשב לקבל גדולים יותר, הבוהק עליהם הופך לקשה יותר ויותר לחסימה. שימוש בוילונות אפלים בחדרי מגורים או משרדים ביתיים יכול למנוע את הבעיה לחלוטין. מאז הקמתם היא כל כך עבה וכבדה, וילונות אפלים לספק מידת הבידוד גבוהה יותר מזה של רוב הווילונות או תריסים. זה יתרון גדול באקלים שבו עלויות חימום או קירור הן גבוהות מאוד.
וילונות אפלים עולים יותר מאשר וילונות קונבנציונליים, אבל לאנשים שזקוקים להם ביותר, זה יהיה שווה את זה. יום עבודה שלו טוב יותר המשיך במנוחה טוב יותר בלילה, גם אם שאר אותו הלילה, שקורה במהלך היום.

חייגו עכשיו