וילונות לילדים

כיצד לבחור את התריסים שינה מתאים לביתך

העדיפות הגבוהה ביותר עבור חדרי ילדים הוא הבטיחות. להשתמש במוצרים אלחוטיים של חלונות בחדרי השינה של ילדים צעירים ואזורי שינה.בחירת וילונות לילדים מושלם עבור חדר השינה שלך לוקח שיקול דעת מעמיק. ההיבט החשוב ביותר של כל חדר השינה היא להפוך אותו נוח ומרגיע ככל האפשר, את התריסים שאתה בוחר יכול לעשות הבדל גדול לגורם הנוחות של החדר.

מה לשקול?
צבע, חומר, סגנון ושימוש מעשי הם דברים שיש לקחת בחשבון את התריסים בחדר השינה שלך, כמו גם אופן השימוש בחדר השינה שלך. אם אתה עובד בלילות ולישון ביום, למשל, אז כדאי לך לשקול השקעה וילונות האפלה של חדר השינה שלך כדי לשמור על אור השמש לחלוטין מחוץ לחדר במשך היום. כדי לעזור לך לבחור את התריסים הנכונים, תסתכל על המדריך המהיר להלן.

חדר שינה תריסים ילדים

וילונות הם לא תמיד בחירה מעשית עבור חדרי שינה של ילדים כאשר הם צריכים כביסה רגיל יכול לאסוף אבק. תריס חדר השינה של ילדים הם אלטרנטיבה מצוינת כמו תריסים רבים יכולים להימחק נקי להסיר סימני או אבק. תריסים של ילדים יכול להיות כיף כל כך ייחודי אפילו ילד נבון ביותר (או ההורה) יכול למצוא התאמה מושלמת. אתה יכול לבחור עיוור עם הדפס של תמונות מצוירות, נקודות, קווים או פרחים או עיוורים צבעוניים להוסיף תכונה המושך את העין לחדר או להתאים את הריהוט הקיים. לא משנה מה הסגנון של עיוור תבחר חדר השינה של הילד, לוודא שיש למשוך את מיתרי שלא ניתן להגיע על ידי ילדים כמו אלה יכולים להיות סכנה.

התריסים הנכונים בחדר של הילד יאפשר את האור הנכון לבוא, תמשיך בחדר חשוך בלילה, יוסיף משהו שובב ומהנה במרחב זה. כל דבר, החל כמה עבודות התריסים של אביזר בטיחות לסגנון וצבע עיוור משפיע על החלטה זו. הבאה כוללת כמה דברים בסיסיים כדי לחשוב בעת בחירת תריסים עבור חדרי שינה לילדים.

לחשוב על תאורה

החדר בהחלט משפיע על האושר המחשבה של הילד. בהיר יותר רווח, יותר מאושר הילד הזה ירגיש. זוהי הזדמנות לקבל ילדים צעירים להירגע אחרי בית הספר ורוצים לבלות בחדר. בנוסף, תריסים הנכונים גם לשמור את האור בלילה: כל דבר, החל הירח אל הרחוב. וילונות האפלה הם אופציה נהדרת כי הם יכולים להסיק או פתיחה בהתאם היום. כמה תריסים כגון, ונציה, הפסקות חשמל, או תריסים מתגלגל, יכול אפילו לבוא עם הגנת UV כדי לשמור על הטמפרטורה בחדר אפילו. משמעות הדבר היא כי השמש החמה לא יהפכו בחדר של הילד וסאונה.

בטיחות תריסים

וילונות לא נראה מאיים, אבל הם יכולים בעצם להוות סיכון רציני. לכן חשוב לבדוק את התריסים שאין להם כבלים ארוכים מדי או חוטים שעלולה לגרום נזק לילד. תריסים מתגלגלים הם אופציה נהדרת כי הם מתגלגלים הלוך ושוב ואין להם כבלים. סוגים אחרים של תריסים עשויים כעת עם מיתרי ורשתות קצרים יותר כדי להבטיח שהילדים לא יכולים להגיע אליהם. זהו פרט חשוב לבדוק לפני רכישת תלויים וילונות בחדר.

סגנונות שונים של וילונות לילדים

וילונות שונים מציעים דברים שונים. לדוגמה, תריסי גלילה בסביבה כבר מאות שנים. בד מגולגל על גליל והוא יכול להיות הוריד או העלה בזכות מנגנון קפיץ. סוג זה של עיוור קל לשימוש ומציעים מבט מסודר לבית. עם זאת, הם יכולים לפעמים ריבה לא המודרני כמו סוגים אחרים. תריסים בלון לבוא בצורה של צדפות או בסופו מעוגל של בלונים. הם הוריד וגדל עם מיתרי שמגיעים בחלק האחורי של התריסים. תריסים ונציאנים רטרו הם יותר גדולים לחסימת הפניית אור השמש, אבל הם גם קשה לנקות. אלה תריסים אופקיים יש לוחות המתקיימים יחד עם צמר גפן או סרט בד. לבסוף, על הרצפה גדול ל-Windows התקרה, ישנם תריסים אנכיים הלובר אשר לפתוח ולסגור על פני החלון.

דפוסי והמדגמים

תריסים לא חייבים להיות לבן רגיל. לא, במקום זה יש אפשרויות רבות צבעוניים לבחירה. אפשר ללכת עם אפשרויות פרחים או בעלי חיים או עם גיבורי. החדר של הילד צריך להיות 1, כי הם רוצים לבלות בו תריסים הם כמה כלי דקורטיבי כפי שהם 1 מועיל. הורים המעוניינים צריכים לדבר עם ילדיהם לראות את מה שהם רוצים במרחב זה. לכן, כיסויי יכולים להוסיף משהו מיוחד בנוסף לתת אור או שמירה על האור של החלל.

חייגו עכשיו