וילונות למשרד

כאשר אתם בוחרים וילון למשרד שלכם, עליכם לזכור שלוילון יש תפקיד ייצוגי. כל פריט ופריט בעיצוב הפנים של המשרד ישרת אתכם מול הלקוחות. כאשר הלקוח בא למשרד, הוא בוחן היטב את אופי ואיכות המוצר והשירות, אך גם לעיצוב הפנים של החלל יש תפקיד משמעותי. כאשר החלל מעוצב יפה, ללקוח נוצר רושם חיובי על המקום, והוא פתוח יותר לקבל את השירות המוצע לו. לכן יש להשקיע היטב מחשבה בעת בחירת וילונות למשרד.

כיצד לבחור וילונות למשרד המודרני

רוב סוגי המשרדים, הם משרדים בעלי אופי מודרני:  משרד רואה חשבון, משרד עורכי דין, ועוד. כל עיצוב הפנים של משרדים אלו, צריך להיות בעל עיצוב מודרני. הריהוט של המשרד חייב להיות בעל אופי מודרני, ומומלץ שישדר יוקרה. לכן גם למשרד צריך וילונות בעל עיצוב מודרני צריכים לשדר יוקרה. הסוג הכי מומלץ למשרדים אלו, הוא וילון ונציאני ממתכת, שהינו בעל אופי מודרני למדי. למשרד, עדיף לבחור גודל דק של תריסים. בשביל הרשמיות, מומלץ שהוילון יפעל על חשמל.

כיצד לבחור וילון למשרד אדריכלות ועיצוב פנים?

הכללים של עיצוב פנים של משרד אדריכלות, דומים מאוד לכללים של עיצוב משרד רגיל. אולם, יש הבדל חשוב מאוד בעיצוב הפנים: על החלל להיות מעוצב בצורה עם יותר צבע, אך תוך כדי היצמדות לכללי העיצוב. לכן, כדאי לבחור בגוונים כמו: לבן- כחול, לבן ירוק, לבן- אדום, ועוד. סוג וילונות למשרד עיצוב ואדריכלות המומלץ, הוא הוילון הונציאני. אך בניגוד למשרד רגיל בו הצבע המומלץ הוא הלבן, למשרד אדריכלות ועיצוב פנים מומלץ לבחור בוילון ונציאני בצבע של הגוון השני השולט בעיצוב הפנים של המשרד.

בחירת וילונות למשרד של עיצוב בסגנון בוטיק

לרוב המשרדים יש אופי רשמי, המחייב עיצוב פנים רשמי וקר. מתי כן נבחר עיצוב פנים בסגנון בוטיק למשרד? כאשר מדובר במשרד תיירות פנים או חוץ, או סוכנות נסיעות. מקרה אחר, הוא כאשר המשרד מתמחה בעיצוב פנים בסגנון בוטיק, או בשיווק מוצרים בעלי אופי עיצובי של בוטיק. במקרה הזה כל עיצוב הפנים של המשרד צריך לשדר עיצוב בוטיק. לפעמים, יהיה צורך בוילונות בעלי אופי קלאסי- ואז נבחר בוילון אוסטרי, או בוילון תחרה לבן. כאשר העיצוב הוא בוטיק צבעוני למדי, נבחר בסגנון הוילונות הרומאים, וילון וינגי, או מכל סגנון אחר של בד צבעוני. לפעמים נרצה לשמור על סגנון בוטיק אחיד של עץ מלא, ואז נבחר לוילונות של המשרד את חומר העץ.

כל סגנונות הוילונות למשרד במקום אחד:

כאשר אנו מחפשים מוצר בסגנונות שונים, אנו נעדיף מקום אחד שמוכר את כל הסגנונות של אותו מוצר. אנו "וילונות יפה", מתמחים בשיווק של מגוון רחב של סגנונות וילונות למשרד. אצלנו תוכלו למצוא את כל הצבעים והסגנונות. אנו מוכרים סגנון מודרני של הוילון הונציאני וחשמלי, לצד סגנונות של וילונות מבד מסוגים שונים. תוכלו להזמין אצלנו את צבע הוילון לפי בחירה אישית, ובחלק מהסוגים גם את סוג ועיצוב הבד. החומרים והבדים מהם עשויים הוילונות שלנו, הינן איכותיים ביותר. באתר שלנו, תוכלו למצוא קטלוג עשיר ומגוון עבור

חייגו עכשיו