וילונות מעוצבים

בחירת וילונות מעוצבים

ישנם גורמים רבים שיש להביא בחשבון בעת בחירת וילונות מעוצבים המתאימים לביתך. איזה עיצוב היה הכי מתאים לדרישות שלך? מהן הדרישות הטכניות שלך? איזה סוג של המראה והתחושה אתה רוצה ליצור?

בחירת הבד הנכון
חשבו על הסגנון שלך

לכל אחד יש סגנון אחר וטעמים יכולים להשתנות באופן דרמטי כאשר מדובר בעיצוב פנים. חשוב לך לבחור סגנון בד עיוור כי אתה מרגיש משפר את המראה של הבית שלך ומשלים את השטח שלך וריהוט. זה יכול להיות קשה לקבל החלטה עם סגנונות ובדים רבים כל כך לבחור, ולכן תריסים תוכנן מומחים אוסטרליה מאומנים ומצוידים לסייע לך.

פרטיות
ככלל בסיסי, יותר “טהור” בד, פרטיות פחות יהיה לך. אם הפרטיות חשובה לך, עדיף לבחור בד שקוף.

בדים שקופים לפזר אור טבעי תוך שמירה על פרטיות. הבד הדקיק ייתן לך פרטיות בשעות היום, אך לא בלילה.
כמו כן, מומלץ לשקול מערכת רולר כפול סמיות. מערכת כפולה מאפשרת לשני תריסים (עם שני בדים שונים) לפעול באופן עצמאי במערכת 1 רולר, מה שהופך את זה מושלם לשליטה פרטיות, תוך מתן שליטה אופטימלית באור.
האם אתה רוצה וילונות לפעול באופן אוטומטי בשעות מסוימות של היום? באמצעות טיימר עם המערכת שלנו תאפשר לכם לעשות בדיוק את זה. אנו נשאלים פעמים רבות שאלות על חום הגנת UV. קרני השמש יכולה להזיק ויכולה לתרום דהייה של רהיטים, שטיחים, שטיחים ואפילו רצפות עץ. כל הבד מגוון אוסטרליה תריסים מעוצבת מספק חום והגנה UV.

בד בהיר יהיה יותר הגנה מאשר חום יכולות בד כהה.
בד מיוחד יגן עליך מפני חום טוב יותר מאשר שקוף או הבד הדקיק, כמו בד צפוף יותר כך הוא חום לא לחדור בחדר בקלות. כאשר בד מיוחד יש גיבוי לבן, זה משקף את חום טוב יותר.פערים קטנים יותר בין התריסים מאפשרים להפחית את כמות החום הנכנס לחדר. החפיפה הוא פתרון מצוין כדי להשיג זאת.

בוהק הגנה ובקרה אור

כדי למנוע השתקפות על הטלוויזיה ומסך המחשב, או פשוט כדי לשלוט על כמות האור הנכנסת הבית שלך, את המוצר וצבע צריך להיבחר בקפידה .בדים שקופים כהים הם הטובים ביותר כדי לשמור על אור טבעי תוך הפחתת הבוהק, בכל המוצרים, הצבעים כהים יותר יספק הגנה טובה יותר בוהק בצבעים בהירים.

יכול לסייע מאוד בשליטה על האור. למכשיר חיישן יום ראשון באופן אוטומטי לפתוח ולסגור את התריסים בכל רמות אור שמש עולה רמות נוחות. ניתן להשתמש חיישן יום ראשון כדי להוריד את התריסים שלך בזמן הבהיר היום, או שאתה יכול להשתמש חיישן יום ראשון כדי להוריד את התריסים כאשר מחשיך, ובכך נותן לך פרטיות בלילה.
בידוד & אנרגיה החיסכון

חיסכון באנרגיה הם שיקול חשוב עבור צרכנים רבים. בגלל כמויות עצומות של אנרגיה הולכים לאיבוד דרך חלונות זכוכית, תריסים למנוע אובדן החום בחורף ולהפחית את החום שמגיע בחודשי הקיץ.

המוצר חלון מתוכנן היטב והתקנת מכסה גם יסייע לך לצמצם את צריכת האנרגיה. מטבע הדברים, תריסים עשויים להפחית מיזוג אוויר עלויות החימום.

העלאת והורדת התריסים בשעות הנכונות הוא קריטי כדי למקסם את יעילות האנרגיה ולהפחית את עלויות החימום והקירור. למרבה הצער טרחה של צורך להתאים ידנית את כל עיוור בבית אומר שאנחנו בדרך כלל לא טורחים להשתמש תריסים שלנו ההשפעה המלאה שלהם. זה המקום שבו עושה את כל התהליך הרבה יותר קל. זה כל כך פשוט, כי אתה יכול למשל להגדיל או להקטין כל אחד עיוור בבית שלך רק על ידי לחיצה על כפתור אחד.

באמצעות טיימר עם המערכת שלנו היא דרך מצוינת לשפר את יעילות האנרגיה של הבית שלך. על ידי תכנות השעון כדי להתאים לתנאי הסביבה, ניתן לחסוך את עלויות החימום והקירור.

חיישן יום ראשון הוא מכשיר אוטומטי פותחת וסוגרת התריסים בכל רמות אור שמש עולה רמות נוחות. ניתן להשתמש חיישן יום ראשון כדי להוריד את התריסים שלך בזמן הבהיר היום, או שאתה יכול להשתמש חיישן יום ראשון כדי להוריד את התריסים כאשר מחשיך, ובכך נותן לך בלילה בזמן פרטיות.

מבחינת בידוד תרמי, גוונים הסלולר הם היעילים ביותר של מוצרינו.

חייגו עכשיו