וילונות פנלים

לעורר גורם התרגשות על ההשפעה ומעשיות. נהדר מרחבים, עם מערכת הפעלה חלקה ללא מאמץ, לוחות בד להחליק בקלות מה שהופך אותם לבחירה המושלמת עבור אזורים מזוגגים גדולים, הזזה דו לקפל דלתות ואפילו חוצצים חדר. גולש פאנל ניתן להתאים להחמיא הרומית תריסי גלילה, נותן מראה אלגנטי המתואמת לאורך כל הפנים.

מעקב יכול לפעול על לוחות חבורה שמאלה, ימינה או פיצול, עם אפשרויות 3, 4 ו – 5 רצועות. צבע עמיד מתאימים שרביט ההפעלה אשר מחמאות צבע המסלול. אמין לא וכיווץ מערכת ולקרו כדי להבטיח מצורף חלק אפילו לוחות בד. משקל התחתונה להוסיף מתן יציבות תלויה עבור כל לוחות בד.

על ידי בחירת הטווח שלנו של בדים מיוחדים תקבל אור מקסימלית הגנת UV. אידיאלי עבור חדרי שינה וחדרי התקשורת, באותם אזורים שבהם אתה אולי רוצה להכהות יש פרטיות מרבית. לוח המטעים תריסים דואים מגיעות כסטנדרט עם קרשים יפים עץ טבעי במגוון צבעים.

וילונות פנלים שקופים

בדים אלה לתת הגנה מפני UV פרטיות מוחלטת, בעוד באותו הזמן לאפשר אור מסונן. אידיאלי עבור חדרי המגורים ותוסס שבו האור אינו שהקריבו לפרטיות או הגנה יום ראשון לוח המטעים תריסים דואים מגיעות כסטנדרט עם קרשים יפים עץ טבעי במגוון צבעים.

וילונות פנלים קלאסיקה שקופים

בדים אלה לתת הגנה מפני UV פרטיות מוחלטת, בעוד באותו הזמן לאפשר אור מסונן. אידיאלי עבור חדרי המגורים ותוסס שבו האור אינו שהקריבו לפרטיות או הגנה יום ראשון יש בחירה של 3 צבעים שחול אלומיניום בחזרה. זה מאפשר ראייה דרך בד תוך עיוור נמשך. נועד לתת גם חום והגנה UV באותו זמן המאפשר תצוגה של שטחים חיצוניים. יש בחירה של 3 צבעים שחול אלומיניום בחזרה..

חייגו עכשיו