וילונות רינגים

התאמה אישית ההפעלה חלקה תוצרת וילון רינגים קיימים מבחר של בלאק-וואת , שקופים ובדים קרם הגנה אשר לוח המחמאה גולש, תריסים הרומית, ואת אנכיים יכול לתת מראה אחיד על הפנים שלך.

מדינת בטכנולוגיות מתקדמות על חיתוך באמצעות שולחנות קולי אלקטרון חיתוך משמש למניעת מתוחים, לבטל את הצורך מכפלות לוואי, כדי ליצור גימור מעולה.
כל וילונות רינגים שלנו עלולים להפליא בעבודת יד והתוצאה היא מוצר עדיף בהרבה, דבר שאנו מאמינים שהוא הטוב ביותר בשוק.
כל הוילונות רינגים מגיעים עם מעקה בצורת אליפסה התחתונה אלומיניום, צבעים: – לבן, שחור, ליבנה לבן.

אלומיניום (חלודה חינם) צינור חור המנעול ב 40ממ משמש, עם הקיר בצד העבה של צינור אלומיניום תריסים מבטיחה לא להיכנע במרכז. שגם 6 מ"מ דבק ו משודכת הבד, מקופל ואז ונוסף חור המנעול של הצינור, מניעת בד ליפול מתוך הצינור (שלא כמו תריסים מודבקת עם סרט דו צדדי).

על ידי בחירת הטווח שלנו של בדים מיוחדים תקבל אור מקסימלית הגנת UV. אידיאלי עבור חדרי שינה וחדרי התקשורת, באותם אזורים שבהם אתה אולי רוצה להכהות יש פרטיות מרבית.

וילונות רינגים שקופים

בדים אלה לתת הגנה מפניUVפרטיות מוחלטת, בעוד באותו הזמן לאפשר אור מסונן. אידיאלי עבור חדרי המגורים ותוסס שבו האור אינו שהקריבו לפרטיות או הגנה יום ראשון
בד ארוג, כדי לשמור על גורם שקיפות. זה מאפשר ראייה דרל הבד תוך עיוור לא פעיל. נועד לתת גם חום והגנה UV באותו זמן המאפשר תצוגה של שטחים חיצוניים.

חייגו עכשיו