כל כמה זמן להחליף מזרון

החלפת מזרן מתבצעת אחת לעשר שנים בערך. למזרנים יש נטייה לשחיקה, שכן נמצאים בשימוש יומיומי, שכן למעשה, אנו מבלים שליש מחיינו על המזרן בשינה. mattress

כאשר רוכשים מזרן, יש לבצע הרכישה בשיקול דעת, ולבחון היטב המזרונים טרם הרכישה. בעת רכישת המזרן, בעלי החנות יכוונו אתכם למזרנים על פי טעמכם האישי, בין אם מדובר במזרן רך או קשה, גדול מימדים או קטן.

כאשר אתה מגיע לרכוש מזרון, מה עליך לבדוק?

  • את רמת הקושי של המזרן והאם קיימת אפשרות לשתי רמות קושי שונות לכל אחד מבני הזוג על אותו המזרן
  • האם יש תקופת הסתגלות למזרן, בה למעשה אתם ישנם על המזרן לתקופה של כשבועיים ובוחנים שבאמת מתאים ונוח לכם. בזמן זה, על הניילון להוותר על המזרן, שכן במידה ותשיבו אותו לחנות, לא יתלכלך.
  • תקופת האחריות שניתנת על המזרן

כשהולכים לבחור מזרונים, יש לזכור כי לא תמיד המותג המוביל והידוע הוא מה שנכון לנו. כל גב בנוי בצורה אחרת, כך שמזרן שעשוי להיות נוח לחברים או בני משפחה, לא בהכרח יהיה הנכון בשבילנו. שינה טובה, גם אם היא למספר מועט של שעות, עשויה להעניק לנו את האנרגיה הטובה לתפקד למשך היום, כאשר שינה דרוכה ולא נעימה, גם למספר רב של שעות, עשויה להוביל לכך שנבלה את היום עייפים, טרודים ועם כאבי גב לא נעימים. על כן, בחירת המזרן הינה קריטית וחשובה, לצורך תפקוד טוב ואנרגטי.

בשוק קיימים סוגים שונים של מזרונים, בהם מזרוני ספוג, מזרוני “ביצים” העשויים מספוג שצורתו מזכירה ביצים, מזרון ספוג הזוכר את צורת הגוף והגב של הישן עליו, מזרון לטקס ומזרון קפיצים.

ומה ממליצים המומחים בנוגע לבעיות גב?

מומלץ לבחור במזרון בעל דרגת קושי בינונית. עם זאת, חלק מבעלי כאבי הגב מוצאים דווקא את המזרון הקשיח יותר בתור המזרון המתאים להם ביותר. על מנת לאזן, ניתן לאזן בין מזרן קשיח לבין שכבת ריפוד עבה, כך שמקבלים הן את הקשיחות לגב והן את הרכות המעניקה שינה עריבה ונעימה.

 

לפרטים נוספים : http://www.polyron-store.co.il

חייגו עכשיו