לאחר צביעת הדירה משלבים וילונות

עיצוב הבית נראה אולי כמו משימה פשוטה או ברורה מאליה אבל שנכנסים לעומק הדברים ובודקים את הפרטים הקטנים ביותר מבינים שדרושה חשיבה יצירתית, תכנון מוקדם ובעיקר הרבה מאוד סבלנות. חשוב לזכור שכמעט לכל פריט בסלון או בחדרי השינה יש תפקיד פרקטי אבל אם לא נשים לב להיבט העיצובי אנחנו יכולים לקבל בית שנראה מבולגן שלא עושה חשק להיכנס אליו בכל פעם מחדש. אחרי שבחרתם את הסלון, המזנון, התמונות, הרהיטים והמנורות הגיע הזמן לבחור שני דברים חשובים לא פחות ואולי הרבה יותר: צבע הקירות והוילונות.

וילונות לבית – להכניס את השמש הביתה ברגע הנכון ולשמור על הפרטיות
תפקידם העיקרי של הוילונות הוא לווסת את כניסת אור השמש לביתכם, למנוע מהשמש להפריע לכם אם אתם צריכים חושך מוחלט באמצע היום, לשמור על הפרטיות כדי שלא תהיו חשופים לעוברים ושבים ברחוב, לחסוך עבורכם בהוצאות החשמל וכמובן גם כדי להכניס לבית עיצוב מרהיב. אנשים לפעמים נוטים להקל ראש בתפקיד העיצובי של הוילונות אבל אחרי שתוסיפו את הוילונות לביתכם לא תאמינו כמה ההבדל הוא עצום. סוגי הוילונות הם פשוט בלתי נגמרים ואתם יכולים לבחור מבין מגוון עצום ואין סיכוי שלא תמצאו את הוילון שמתאים לכם בדיוק הן מבחינת הגודל, הן מבחינת הצבע והן מבחינת הסגנון. מומלץ מאוד להתאים את סוג הוילון שאתם בוחרים לחדר שאליו הוא מיועד וכך למשל לבחור לסלון וילון יוקרתי, לחדר השינה וילון שמקנה אווירה חמימה ואינטימית ווילון צבעוני לחדרי הילדים. יש הרבה מאוד דרכים להכניס לבית את העיצוב האישי שלכם, בחירת הוילונות זו כנראה הדרך הקלה ביותר והזולה ביותר עם אתר תצבע לי.

לצבוע את הקירות בצבעים שאתם אוהבים
אם בחירת הוילונות היא משימה יחסית פשוטה מבחינת העבודה שהיא דורשת, צביעת דירה של דירה קיימת או אפילו צביעת דירה בכניסה לבית חדש דורשת מאיתנו עבודה קצת יותר מורכבת. עד לפני מפר שנים לא מועטות, הייתה החלטה לא ברורה שאומרת שהקירות בסלון או בחדרים חייבים להיות לבנים, למה? ככה. עם הזמן, אנשים הבינו שלקירות יש חלק נכבד מאוד בעיצוב הבית ובזמן שיש כאלו שלא מוותרים על הלבן הישן והטוב יש אחרים שלא מפחדים לעוף עם הדמיון שלהם ולצבוע את הקירות בסלון גם בצבעים אחרים כמו צהוב, ירוק, כחול או אדום. צביעת דירה לאחר שיפוץ למשל היא הזדמנות מצוינת להכניס לבית צבע אחר, גוונים אחרים ומראה אחר לחלוטין, זה לא אומר כמובן שאתם חייבים לצבוע את כל הקירות בצבעים אחרים שהם לא לבן אבל זה כן אומר שהחשיבה של פעם שהקיר חייב להיות לבן לגמרי כבר אינה קיימת עוד. גם מבחינת המחיר אפשר לומר שלצבוע את הקירות בבית זו לא משימה בלתי אפשרית ואם עד עכשיו שאלתם את עצמכם כמה עולה צביעת דירה וזו הסיבה שלא עשיתם זאת עכשיו אתם כבר יכולים להרשות לעצמכם.

חייגו עכשיו