לשבת עם הילדים בגינה וליהנות

rihut

מה יותר כיף מאשר לשבת עם הילדים בגינה וליהנות מהשמש הנעימה, ומהבריזה המלטפת? בשביל זה צריך ריהוט גן איכותי. איזה סוגי ריהוט גן קיימים? במאמר שלפניכם.

ריהוט גן פרקטי:

חשוב לשים לב כאשר אנחנו רוכשים ריהוט גן, לרכוש ריהוט גן שיהיה שימושי, אם התקציב שלכם מוגבל, הקפידו לקנות קודם כל את סוג הריהוט בו תעשו שימוש הכי הרבה. לדוגמא, אם אתם אוהבים לאכול בחוץ רכשו קודם כל שולחן מרווח שיתאים לגודל המקום וכסאות נוחים, ורק לאחר מכן רכשו פרטים כגון נדנדה או מיטות ענק. ועכשיו לדוגמאות שהבטחנו, כאן ניתן לכם רעיונות ייחודיים שלא תמיד חשבתם עליהם:

שולחנות אוכל:

יש הבדל משמעותי בין שולחן אוכל לגינה לבין שולחן ישיבה נמוך, חשוב למדוד את הגינה או את המרפסת ולקנות שולחן המתאים בגודל, יש להתחשב במרווח מסביב ולהתאים את גודל הכיסאות כך שהם יתאימו למספר האנשים שרצויים מסביב לשולחן. בנוסף, אפשר גם להשתמש במגוון של וילונות לצורך קבלת צל בתוך הבית.

נדנדות:

ישנם מספר רב של נדנדות, ישנן נדנדות הנתלות מהתקרה/פרגולה וישנן נדנדות בעלי מסגרת עצמית. חשוב לבדוק לכמה אנשים בוגרים הנדנה מתאימה, ולתכנן את מיקומה בהתאם. כמו כן, נדנדה הנמצאת בחוץ ובעלת ריפוד, חשוב שיהיה אפשר להוציא את הריפוד בקלות ולהכניסו למקום מוגן מהגשם או השמש, אחרת במקודם או במאוחר הריפוד יתבלה בשמש ובגשם ותאלצו לקנותו פעם שנייה.

מיטות מפנקות:

אם אתם אוהבים לשכב לכם בהנאה על המיטה מול השמש ולקרוא ספר כדאי שתבדקו אם יש לכם מקום במרפסת או בגינה למיטת שמש מפנקת. מיטה מפנקת יכולה להתאים לזוג או ליחיד, וכן ישנן מיטות עגולות המתאימות למספר רב של אנשים, אמא אבא וכמה ילדים שובבים. אין ספק כי ריהוט גן זה יהיה הפינוק של המשפחה בכל שבת בבוקר.

רגע לפני שנסיים, מה חשוב לדעת על איכות ריהוט גן?

לעולם אין לקנות ריהוט גן שאינו איכותי. ריהוט גן לא איכותי לא יחזיק זמן בשמש או בחורף ולא יחזיק מעמד יותר משנה, כך שהכסף אותו אתם תשקיעו ילך לטמיון ותאלצו לקנות מחדש והפעם להוציא  את הסכום המלא בעונה הבאה.

חייגו עכשיו