מיטות ילדים יפות זה דבר חשוב

beds for the kids

מיטות ילדים יפות זה דבר חשוב, אך מה לגבי הבטיחות וכן האיכות האורתופדית החשובה לבריאות?

כשאנחנו נכנסים לחנות ריהוט לילדים, אחד הדברים שמקסימים אותנו מאוד היא העיצוב של חדרי הילדים ובכללים העיצוב של מיטות ילדים. עיצוב של מיטות ילדים עשיר בגוונים וסוגים יצירתיים ביותר אך חשוב ביותר לחשוב על משמעויות נוספות, כגון: חסכון במקום, אורתופדיה, בטיחות ועוד.

מיטות אורתופדיות

החלק החשוב ביותר במיטות לילדים הוא המזרון. חשוב לשים לב שהמזרון יהיה זה שבו נשקיע בו יותר מכל. מזרון טוב ואורתופדי הוא חשוב מאוד לאיכות השינה, ושינה איכותית היא קריטית לשעות ערנות רגועות ושלוות. ידוע שילדים שאינם ישנים טוב בלילה ומתעוררים לעיתים תכופות סובלים ביום שלמחרת מהפרעות קשב, חוסר ריכוז, עצבנות ואף התפתחותם התקינה נפגעת.

מיטות ילדים חסכוניות

שימו לב, בדירות רבות ברחבי ישראל ישנו מחסור גדול במקום. הדירות שנבנות קיימות, בעיקר הדירות החדשות החדרים קטנים ואין מקום לכלום ולכן יש צורך למצוא פתרונות לחסוך במקום ולנצל את החלל בצורה הטובה ביותר. לכן, הומצאו מספר המצאות מובילות:

מיטת ספריה ומחשב

מיטת ספריה ומחשב היא מיטה גבוהה מהממוצע, יכולה להגיע עד לגובה של מיטת קומתיים, כאשר החלל מתחת לאותם מיטות ילדים מנוצל לצורך הצבת פינת עבודה לילד, ספריה או אזור משחקים. במצב שכזה תוכלו לחסוך הרבה מאוד מקום, שהרי בדרך כלל, האזור מעל מיטת הילד אינו מנוצל כלל, ונותר חלל ריק ומבוזבז. לכן, הגבהת המיטה מקנה לכם פתרון יעיל וחכם לשימוש במרחב הפנימי של החדר ומאפשר לכם לנצל את שאר החדר לשימושים אחרים כרצונכם.

מיטת קומתיים

כאשר החדר קטן ואתם רוצים לשים את שני הילדים באותו החדר, הפתרון האידיאלי לניצול החדר יהיה מיטת קומתיים. מיטת קומתיים איננה מה שאנחנו זוכרים מלפני שנים, מיטות ברזל  שאינן חינניות ואינן מוסיפות נוי לאופי החדר. מיטת קומתיים יכולה להיות כיום בסגנון של אוטובוס קומתיים או כמו חללית או בית על העץ וכדומה. הכל תלוי במידת היצירתיות שאתם מחפשים וגם כמובן בתקציב.

מחפשים מיטות ילדים? בחרו מיטות שהייתם שמחים שהיו לכם לו הייתם ילדים!

חייגו עכשיו