ניקוי וילונות

ניקוי וילונות

 

אנו מכבסה משפחתית דור שני הניקוי מתבצע במכבסת העסק האישית אנו ולא שולחים לניקוי במקום אחר. אנחנו מומחים לעינייני ניקוי וילונות. כל וילון מקבל יחס אישי ממש כמו שזה נשמע .  מכבסת “וילונות יפה” הוקמה בשנת 1958.  וותק של דור שני בענף הוילונות. אצלנו, שרות זה קודם!  שירות אדיב ומהיר, יחס אישי לכול רצון הוילון. הלקוח מקבל אחריות על העבודה. פירוק והתקנה בבית הלקוח. אצלנו יש שרות תיקונים מידי ובמקום. ניקוי וילון רומאי בבית הלקוח עם מכונה מיוחדת.
יש אפשרות לשטיפת וילון, ניקוי יבש, או ניקוי בקיטור. ניקוי וילון רומאי בבית הלקוח הניקוי מבוצע ע”י מכונת קיטור מיוחדת.

רוב הוילונות של היום הרכבם סנטתי לכן טיפולם קל מאוד אך במידה ויש וילונות מורכבים מבדים מעורבים יש לשלוח לבעל מקצוע הנכון לניקוי וילונות לא כול מכבסה יודעת לנקות וילון וכי מדוע יש לפרק ולהרכיב הוילון לצורתו המקורית שבו הוא חוזר להיות וילון ולא סתם סדין ניקוי וילון או כביסת וילונות צריך להיעשות בעדינות מרובה ומכונה מתאימה אצלנו בוילונות יפה יש דגש על נקודות אלו בפרט ובכלל וילון רומאי דורש צומת לב מיוחדת בגלל מורכבות הוילון תקף גם לוילון אוסטרי ,בלון רומאי רך ,וילון שעשוי מכותנה דורש בדך כלל ניקוי יבש ודורש צומת לב מרובה .
וילון העשוי מבד טפט חומר זה בעיתי במיוחד שכן הבד שביר ( הסיבים נשברים והמרקם נשבר) לכן תמיד כדי להתיעץ עם בעל מקצוע ואנחנו כן בשבילכם!  יש אפשרות לניקוי באותו יום. העסק מופעל ע”י הבעלים, כך שהשירות הניתן הינו אישי בהחלט. מלבד שירות ניקוי וילונות, מפעילה המכבסה שירות לפירוק והתקנה השירות ניתן בכל אזור המרכז. כמו כן אנו גם מתקנים או תופרים לפי בקשת הלקוח.

חייגו עכשיו