עובדות שרציתם לדעת על שיש

marble

רכישת שיש למטבחים היא משימה חשובה בעיקר כאשר אתם מעוניינים להחליף או לעצב מחדש את המטבח שלכם. יש סוגי אבן שיש שונים במגוון צבעים אותם ניתן להתאים לאופי העיצוב של המטבח. חשוב מאוד לבחור שיש איכותי בעל עמידות בתנאי המטבח השונים שניתן לתחזק בקלות.

צבעים

שיש למטבחים הוא משטח העבודה הנפוץ ביותר כמשטח עבודה למטבחים בישראל. אבן שיש מגיעה במגוון סוגים וצבעים שונים אותם ניתן להתאים לסוגי עיצוב מטבחים על פי התאמה אישית והעדפות הלקוח. ניתן למצוא אבן שיש טבעית, או בצע שחור, לבן, שיש מבריק, אפור או בגוונים של בז’.

התאמה לעיצוב

כאשר בוחרים אבן שיש למטבח יש לבדוק תחילה את הקו העיצובי הכללי והצבעים במטבח. מומלץ לבחור אבן שיש בעלת תכונות מתאימות לאופי העיצוב שאתם רוצים לראות במטבח שלכם. לדוגמא במטבחים בעיצוב מודרני צבעי שיש נפוצים יהיו שיש בצבע שחור מבריק או לבן מבריק. הקפדה על התאמת שיש לעיצוב יכולה להפוך את משטח העבודה למרשים ויוקרתי.

תחזוקה נכונה היא בין הדרכים החשובות לשימור אבן שיש לטווח רחוק

גדלים

ניתן למצוא אבן שיש בגדלים שונים ולפי הזמנה, הקבלן שאחראי על תכנון ובניית המטבח שלכם יוכל להתאים את השיש למידות הנדרשות. אם אתם רוכשים מטבח מוכן ומתוכנן מראש תוכלו גם במקרה הצורך להתאים את השיש למידות הנכונות של המטבח על ידי בעל מקצוע.

עמידות

כפי שציינו ישנם סוגים שונים של אבן שיש, רמת עמידותו של השיש משתנה בהתאם לסוגו. התייעצו היטב עם בעל מקצוע לפני בחירת שיש ובחנו את תכונות העמידות של השיש לרטיבות, חום, כתמי שמן ולחות. שיש יכול להיסדק או להישבר ולכן יש להכיר היטב את הסוג על מנת לדעת כיצד לתחזק אותו כראוי.

תחזוקה

תחזוקה נכונה היא בין הדרכים החשובות לשימור אבן שיש לטווח רחוק. כדאי להתייעץ עם המשווק ממנו רכשתם את השיש או עם הקבלן שלכם שיוכל להדריך אתכם על אופן התחזוקה המותאם לשיש שלכם.

ישנם מחירים שונים של אבן שיש בהתאם לסוג ולגודל הדרוש, תוכלו לבדוק אצל טווח המחירים אצל מספר משווקים.

חייגו עכשיו