ריהוט הינו אחד מהפריטים החשובים בבית

furniture for the kids

עברתם לדירה חדשה, ולאחר השיפוץ, הצביעה, החלפת הצנרת והצביעה, החלטתם להתמקד בנושא רהיטים לבית. ריהוט הינו אחד מהפריטים החשובים בבית, שכן נותן הטון, קובע צבעוניות הבית וכן הופך לסוג של כרטיס היכרות על בני הבית, שכן לרוב הריהוט מעיד על אופיים של המתגוררים בבית.

רהיטים לחדרי הלידים – כיצד בוחרים?

ריהוט לחדרי הילדים של http://www.gbr.co.il/  לרוב ניתן למצוא בחנויות עיצוב הבית השונות, בין אם מדובר במיטות, ארונות, שולחנות כתיבה או כיסאות. בחנויות אלו לרוב העיצובים די דומים, ומדובר ברכישה בעלות זולה, יחסית. ילדים משתנים עם השנים, כך שהרהיטים בחדרם משתנה בהתאם. על כן, במקרה זה אולי עדיף שההשקעה הכספית לא תהיה גבוהה, שכן תוך מספר לא מועט של שנים, הריהוט יוחלף כמעט בכולו. כך למשל, עם בנכם אוהב כדורגל או בתכם את הלו קיטי, והם בגילאים 6 או 10, וודאי בעוד כ-4-5 שנים טעמם כבר ישתנה, והם לא יהיו מעוניינים בריהוט הוורוד/ הירוק בו רוהט החדר שלהם.

ובמידה ובכל זאת החלטתם להשקיע, ניתן לרכוש לחדרי ילדכם ריהוט איכותי מעץ מלא, למשל את הבסיס למיטה, את הארון וכן השולחן, ולאבזר את החדר בחפצים שונים שיתאימו לגילם כגון וילונות לילדים. כך, ניתן לשים מצעים מעניינים על המיטה, לתלות תמונות או טפט מעניין, לשים בחדרים פופים או שטיח צבעוני ובכך למעשה להפוך החדר למתאים לילדיכם, כשבמידה ויחליטו, יוכלו לתלות תמונות אחרות, לצבוע הקירות או להחליף סגנון המצעים או שאר החפצים, ובכך להתאים החדר לגילם, ללא כל השקעה כספית נוספת על החלטת הרהיטים. במידה ובחרתם בגישה זו, יש לבחור רהיטים איכותיים, שיוכלו להיות נוכחים בחדר הילדים לאורך מספר רב של שנים.

אם התייאשתם מחיפוש רהיטים בחנויות הריהוט השונות, ניתן לבצע את הזמנת כל ריהוט החדר אצל נגר, שיבנה הריהוט בהתאם לגדלים ולעיצוב החדר, בהזמנה אישית על פי מה שתבחרו ותרצו.

מומלץ כמובן לערב את הילדים בבחירת הריהוט ועיצוב החדר בכלל, על מנת שירגישו מעורבים ושייכים. כך, יעריכו את חדרם יותר, וקיימת אפשרות גבוהה יותר כי אולי ישמרו עליו מסודר…

חייגו עכשיו