5 טיפים לעיצוב הבית

בבתים רבים וילונות משמשים כפריט עיצובי מרכזי: בכוחם לתת את הטון, ליצור את האווירה הרצויה בחלל, להשפיע על הסגנון ולהציע פתרונות שימושיים כגון הצללה, פרטיות ועוד. כתוצאה מכך קיים ביקוש גבוה לוילונות ועמו עלה גם ההיצע: ישנם סוגים שונים של וילונות בנמצא מהם ניתן לבחור את אלו שמתאימים לכל קו עיצובי ולכל מטרה. אך למרות שהשימוש בוילונות הפך לפופולרי, הם לבדם לא תמיד מספיקים כדי ליצור את אפקט הוואו אותו רבים מנסים להשיג. לכן, אם אתם רוצים ליצור את האפקט המרשים ביותר, הנה כמה טיפים שיסייעו בתהליך.

שילוב טפטים לקיר

שילוב של וילונות עם טפטים לקיר בסלון יכול לרענן את העיצוב ולהוסיף טוויסט מיוחד שיחבר בין כל הפריטים. כיום ישנו מגוון רחב של טפטים מעוצבים מכל מיני סוגים, דגמים וגדלים אשר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומחומרים אותם ניתן להסיר בקלות וללא כל סימנים. בעזרת שילוב בין טפטים לוילונות תוכלו להשפיע על העיצוב הכללי ולהפוך את החלל לכמה שיותר מרשים, מעוצב ומזמין.

שימוש נכון בכריות נוי

גם כריות נוי יכולות להתכתב עם הוילונות ורבים אשר שמים על כך דגש רב. ישנו מבחר עצום וזמין של כריות נוי כך שלא יהיה קשה כל כך לבצע את השילובים הנכונים. אם אתם פוחדים ללכת רחוק מדי, תמיד תוכלו לעשות שימוש בשאריות של אותו בד בו נעשה שימוש לוילונות וכך להבטיח שהחלל יהיה כמה שיותר הרמוני וייחודי.

שימו לב לצבעים

אומרים שאין כל רע בהכנסת קצת צבע לחיים, כאשר קצת היא מילת המפתח. אם ברצונכם לעצב את הבית ולעשות זאת היטב, עליכם לשים לב לצבעוניות בה אתם עושים שימוש. כאמור ישנם סוגים שונים של וילונות מהם ניתן לבחור, אולם אם בחרתם בוילונות דומיננטיים ודרמטיים הרי ששאר האלמנטים צריכים להיות עדינים ולהיפך, אם בחרתם בוילונות עדינים תוכלו להוסיף צבעוניות בעזרת אלמנטים דקורטיביים מסוגים שונים.

התאימו בין הסגנון לוילון

בית מודרני אינו דומה לבית כפרי ועל ההבדלים ביניהם כל אחד יכול להצביע. ומשכך הדבר יש לשים דגש על הבדלים אלו גם כאשר בוחרים וילונות לחלל. לבית מודרני יתאימו וילונות יותר מודרניים וחדשניים בעוד שלבית כפרי יתאימו וילונות בד אשר מיוצרים מחומרים כמה שיותר טבעיים. התאמה בין הסגנון השולט לבין הוילון שבוחרים היא ללא ספק הכרחית.

לא להתפשר על איכות

ולסיכום, טיפ אחרון חביב: בין אם אתם בוחרים טפטים, בין אם כריות נוי ובין אם וילונות אל לכם להתפשר על איכותם של המוצרים. מוצר איכותי שמגיע מ”בית טוב”, יחזיק מעמד לאורך השנים, כך שלא כל פעם תצטרכו להחליף את האלמנטים העיצוביים.

חייגו עכשיו